במידה ואתה סובל ויש לך צמיחת זקן חלשה ונשירת שיער פנים, הסיבה יכולה להיות תוצאה של שינוי במחזור צמיחת השיער, נזק סיבי השיער, נזק זקיק שערה או שילוב של כל השלושה יחדיו. יש לנו פתרון שילוב של תכונות גנטיות של צמיחת שיער פנים, מחלות רקע כרוניות, נטילת תרופות ו\או מחלות עור אשר ישנו את קצב הצמיחה יאטו או יאיצו אותו. למחזור צמיחת שיער הפנים יש שלושה שלבים: צמיחה. ,מנוחה והפסקה. אצל לא מעט גברים כאשר מחזור זה משתבש יכולה להיווצר בעיה של אבדן שיער דלילות והתקרחות מלאה או דלילות באזורים שונים בפנים וגם בקרקפת. הורמונים משחקים תפקיד מרכזי בתהליך זה, הגוף מנסה להמיר טסטוסטרון ל-DHT כאשר ה-DHT מגיע לזקיקים הוא מנטרל אותם, כך ששיער כבר לא מיוצר מחדש. צמיחת זקן מהירה היא תהליך הדורש זמן וסבלנות.

אז איך Gain Growth Plus פועל לצמיחת זקן מהירה עבורך? מהו סט טיפול משולב בשמפו ומסרק?

סט  תכשירים משולב הכולל סרום Gain בקרם ו\או Gain Plus חומר מחוזק בהתזה בספריי ,להשלמת הטיפול.  הטיפול המכיל מרכיבים פעילים מתמצית האצה האדומה הגדלה בים התיכון המכילה אומגה שלוש ואומגה שש אבץ ושאר חומרים המיטיבים עם השיער והגוף. במחקרים שנעשו על החומרים נראו תוצאות ברורות  שהחומר הפעיל באצה עוזר לגוף להאיץ ולהצמיח מחדש ולהגדיל את מספר זקיקים בפנים וזאת בשלב הצמיחה. כמו כן החומר הפעיל פועל על מנת לקצר את "ההפסקה" בשלבי הצמיחה ולעודד שוב את זקיק השערה לפרוץ בחזקה אנחנו משלבים בטיפול לזירוז צמיחה חומרים פעילים, שטיפת המקום פעמיים ביום והזרמת דם לפנים בצורה סדירההסרום מכיל חומר מעודד צמיחה פעיל מלווה באומגה שלוש ושש. שימוש קבוע בסרום יעודד שיער פנים לפחות ב 30% יותר מהקיים ויגרמו לשיער מלא, חזק ועבה. זמן הטיפול הנו אישי ואינו נועד להחליף טיפול רפואי. במקרים מסוימים יראו תוצאות כבר לאחר לאחר כ- 3 שבועות  ולעתים הטיפול אפקטיבי רק אחרי מספר חודשיים עוזר להפחית את שיעור נשירת שיער וזאת על ידי הארכת שלב צמיחת השיער. שמפו ייחודי המכיל את אותם רכיבי אצה אדומה ומומלץ לשימוש כללי ובמיוחד לפני מריחת התכשיר וזאת להשגת תוצאות מקסימליות. הטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום הקוסמטיקה המדעית לזקן הינה שימוש ברולר מחטים סטריליות דרמה איכותי המאפשר חדירה לשרש שיער הזקן ולעודד את זקיקי הזקן לצמוח מחדש. שימוש בדרמה רולר יעזור להאצת קצב הצמיחה על ידי המרצת הדם בפנים.

*התכשירים הנם תכשירים קוסמטיים ואינם מהווים תחליף/פתרון לבעיות ידועות של בעיות זקן כרונית או לבעיות רפואיות אחרות שאינם ידועות.

צמיחת זקן מהירה, איך עושים זאת?
סט האצת צמיחת זקן

11 Replies to “צמיחת זקן מהירה, איך עושים זאת?”

 1. avatar

  לכמה זמן מספיק הסרום הנוזלי? ותוך כמה זמן יש תוצאות?

  1. avatar

   היי רונן
   השימוש בסרום אינדיבידואלי יכול להספיק בין 20 יום לחודשיים הכל תלוי בכמות. הטיפול הינו משולב התוצאות מופיעות לאחר 30-45 ימי שימוש רצוף ועקבי.

 2. avatar

  סרום הצמיחה הנוזלי Gain Plus מספיק לשימוש עד חודשיים – אין להשתמש בו בקביעות מעבר לשבועיים ויש להמשיך עם הסרום קרם Gain הרגיל. בד"כ מופיעות תוצאות אחרי שבועיים שלוש ועד לחודשיים.

 3. avatar

  איך להשתמש בסרום כמה לשים על הפנים כמה פעמים ביום ולמשך כמה זמן?

  1. avatar

   היי עידו
   לסרום צורפו הוראות שימוש מפורטות במידה ולא קיבלת אשלח לך שוב . מדובר על שימוש רצוף פעמיים ביום בסרום פלוס לצמיחת זקן לא יותר משבועיים רצוף . לאחר מכן יש לבצע הפסקה ולהשתמש בסרום קרם הרגיל.

   1. avatar

    אני נער בן 15 וממש רוצה זקן כדי להשתמש ? בזה וזה יעזור לי ?

    1. avatar

     היי
     אנחנו ממליצים להתחיל בגיל 16 אבל כמובן שזה שונה מאדם לאדם.

 4. avatar

  שלום
  במשך שנים היה לי זקן מלא אך לפני כ-3 חודשים נהיה לי חור בזקן (כנראה אלופציה אראטה), ניסיתי להשתמש במינוקסי ובעוד כמה משחות שehck,h רופא עור הביא אך בינתיים לא חל שינוי..

  האם שימוש בסרום יכול לעזור במצב כזה?
  ואם כן-תוך כמה זמן?

  תודה מראש.

  1. avatar

   היי יעקוב
   לאור האמור מכיוון שמדובר בבעיה רפואית מוכרת המלצתי לא לרכוש תכשירים קוסמטיים להתנהל באחריות מול רופא עור. התכשירים המשווקים על ידינו הנם קוסמטיים ואינם אמורים לפתור בעיות רפואיות או גנטיות ידועות

 5. avatar

  מאיזה גיל אפשר להשתמש במוצרים

  1. avatar

   היי
   החומרים מומלצים לשימוש ה יל מגיל 16 .

Call Now Button