מי לא פעם הביט במראה וחשב " הייתי רוצה זקן מלא יותר, צמיחת זקן מהירה יותר והרגשה כללית שהזקן שלך בריא וחיוני יותר". לשם כך אנחנו פה!

לאחר חיפושים רבים ואין סוף בדיקות , מצאנו את דרמה מיקרו מחטים רולר, המותאם עבורכם ,טיפול מזותרפיה שעשה כותרות בכל העולם ועושה את העבודה:

Beard Grow Derma Roller

גלגלת הדרמה שלנו מיוצרת במיוחד עבורנו מפלדת אל חלד כירורגית . חומר זה מהווה את הבחירה הנכונה והטובה ביותר למחטים סטריליות ובעלות גודל מדויק המותאם לעור הפנים. איכות המוצר שלנו היא הגבוה ביותר ואינה דומה לשום מוצר המשווק כיום בישראל.

רולר דרמה רפואי בטכנולוגיית מיקרו מחט מיועד לעידוד צמיחת זקן בפנים ובעל מחטי פלדה זהירות באורך אופטימלי של 1.59 מ"מ.  לרולר יכולת חדירה עדינה לעור הפנים ולכן הוא גורם להמרצת זרימת הדם בפנים והחדרת חומרים מזינים בתוכו כמו הסרום שלנו Gain והסרום הנוזלי Gain Plus  . כאשר זרימת הדם בפנים חופשיה ומומרצת נוצרת קרקע פורייה לגדילה טובה יותר של הזקן והחדרת החומרים לתוכו עור הפנים.

בשונה ממסרק עץ או מתכת , אשר גורמים גם הם להמרצת זרימת הדם בפנים על ידי סירוק שיער הזקן, הרולר דרמה מחדיר את החומרים ישירות לעור ( דקירות עדינות שאינם מכאיבות כלל) . חומרי הזנה כמו שמפו וקונדישנר דור 3 המבוססים על אצת הגראסילריה שנמצאה כטובה ומזרזת צמיחת שיער פנים. שמן לזקן המופק מאגוז הארגן עץ הסנדל ההודי ועוד. כל אלו בעזרת הרולר הופכים לפעילים ויעילים יותר.

רולר זה פותח במיוחד עבורנו חברת  BeardTrends  על מנת להעצים תהליך צמיחת זקן דלילה ובכלל על מנת לשמור על זקן בריא ויפה יותר. לשם כך הרכבנו ערכה שמטרתה עזרה להצמחת זקן ועיבויו. הערכה מציעה רולר וסט סרומים. בעזרת טיפול בערכה זו תוכלו להגיע לתוצאות מהירות וטובות .  המכשיר מחדיר את הסרום לתוך העור ביעילות גבוה הרבה יותר.

הרולר שמורכב ממחטים זעירות מחולל פלאים לעור הפנים ולא פעם עוזר בטיפול בפצעים (אקנה) בעור. לאחר השימוש נשארת הרגשת רעננות ללא סימנים מיוחדים למעט אדמומיות קלה למספר דקות. גלגלת הדרמה של Beardtrends מיוצרת מפלדה יפנית והיא הבחירה הטובה ביותר כיון שעל ידי שימוש ברולר (גלגלת) זה ניתן ליצור סטריליזציה גבוה יותר מאשר פלדות זולות אשר מיוצרות במפעלים שאינם מאושרים.

חשוב לציין: מוצר זה אינו מכשיר או תכשיר רפואי ואינו מיועד לאבחון ,טיפול ,ריפוי או ממניעה של מחלה כלשהיא. הרולר משמש אך ורק לפילינג עדין של עור הפנים והחדרת קרם.

Call Now Button