שמן לזקן – מדוע צריך? – גברים שואלים

יותר ויותר גברים גילו את היתרונות הרבים בהקפדה על שגרת טיפוח נכונה מדי יום, כזו הכוללת שימוש בתכשירים מיוחדים, המשווים לעור הפנים שלהם ולמראה כולו יופי וזוהר. הדבר נכון גם לגבי בעלי הזקנים. זקנים ארוכים ומטופחים הפכו בשנה האחרונה לשיא האופנה. בחורים צעירים וגם מבוגרים יותר מגדלים זקנים לתפארת ומשקיעים לא מעט כסף בטיפוח שלהם. השמן הוא תכשיר טיפוח הכרחי לכל מי שרוצה לגדל זקן וגם לשמור על המראה שלו. השמן, שמכיל רכיבים שונים המזינים את העור ואת השיער, מציע ניחוחות נהדרים וכמובן – יתרונות רבים.
מראה נהדר
שמן לזקן הוא פתרון מושלם לכל בעלי הזקנים – בחורים צעירים וגברים מבוגרים. השמן מכיל וויטמינים ומינרלים, החשובים לעור הפנים ועוזרים בטיפוח הזקן. בדומה לתכשירי הטיפוח לשיער, ההופכים אותו לזוהר ולבריא יותר, כך גם השמן המיוחד הזה, שמעבר למראה הנהדר שהוא מציע – דואג לשמור על בריאות העור שמתחת לזקן ועל בריאות שורשי שערות הזקן. את השמן מורחים ישירות על הזקן עצמו והוא חודר אל העור. מכיוון שהוא מתבסס על רכיבים טבעיים, השימוש בו איננו מלווה בתופעות לוואי לא נעימות האופייניות לחומרים שאינם טבעיים, כמו פצעים על העור, אדמומיות או אפילו גירודים מציקים.
בריאות וחיוניות
את השמן לזקן אפשר למרוח לאחר הקימה בבוקר או בערב, לפני שיוצאים לדייט או לארוחת ערב חשובה. מומלץ להשתמש בו כחלק משגרת הטיפוח היום יומית, בדומה לכל תכשיר אחר. זקן ארוך (או קצר) בולט מאד, בדרך כלל, וכשהוא איננו מטופח הוא עשוי להשפיע על המראה כולו. זקן מטופח, זקן שאותו מורחים בשמן מיוחד עם ניחוחות נעימים – נראה בריא, חיוני הרבה יותר ויוצר רושם נהדר. השמן הופך אותו לזוהר יותר והוא איננו נראה יבש. השמן דואג גם לטפל בעור הפנים, עור שדורש השקעה בדיוק כמו הזקן עצמו. שימוש בתכשירים נוספים, כמו קרם פנים למשל, אותו מורחים על העור, איננו פוגע בשמן עצמו או הופך אותו לפחות יעיל.
קל לשימוש
מעבר לרכיבים שבו ולמראה הנהדר שהוא מציע, ישנו יתרון נוסף שהופך את השמן לזקן לפתרון מושלם לבעלי הזקנים: השימוש בו פשוט וקל והתוצאות ניכרות לעין בתוך שניות ספורות. כדי ליהנות מכל היתרונות שבו יש לטפטף מספר טיפות ממנו על כף היד ולעסות בעדינות את הזקן. הפעולה היא מהירה, פשוטה וקלה וניתן לבצע אותה גם בבוקר, כשממהרים לעבודה. את השמן אפשר לקחת בתיק לכל מקום ולרענן את מראה הזקן איתו, גם כשנמצאים מחוץ לבית.

שמן לזקן ארגן כחול 10 מ"ל
שמן לזקן בחצי מחיר– מדוע לשלם יותר?
הנחות לחג עד 50% מהמחיר המקורי
פנקו את עצמכם בערכת טיפוח מקצועית לזקן

אנחנו מעניקים לכם עד 50% הנחה מהמחיר המקורי

חג שמח ושנה טובה

 

{"popup_ID":2731,"when_popup_appear":"page_load","delay":"","x_second":"2","x_scroll":"","disappear":"8","exptime":"1","hideclsbtn":"","clsonesc":"1"}
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE