צמיחת זקן מהירה, איך עושים זאת? איך לעודד צמיחת זקן מלא ובריא.

סובל משיער פנים דליל, צמיחה איטית וחלשה ונשירת שיער?  הסיבה יכולה להיות תוצאה של שינוי במחזור צמיחת השיער, נזק סיבי השיער, נזק זקיק שערה או שילוב של כל השלושה יחדיו. שילוב של תכונות גנטיות של צמיחת שיער פנים, מחלות רקע כרוניות, נטילת תרופות ו\או מחלות עור אשר ישנו את קצב הצמיחה יאטו או יגבירו אותו.

למחזור צמיחת שיער הפנים יש שלושה שלבים:

  • צמיחה
  • מנוחה
  • הפסקה

אצל לא מעט גברים כאשר מחזור זה משתבש יכולה להיווצר בעיה של אובדן שיער דלילות והתקרחות מלאה או דלילות באזורים שונים בפנים וגם בקרקפת. הורמונים משחקים תפקיד מרכזי בתהליך זה, הגוף מנסה להמיר טסטוסטרון ל-DHT כאשר ה-DHT מגיע לזקיקים הוא מנטרל אותם, כך ששיער כבר לא מיוצר מחדש.

איך Rapid Growth לצמיחת שיער פועל עבורך?

הקרם \ג'ל לצמיחת זקן מהירה מהירה הינו טיפול המכיל רכיבים פעילים שהוכחו על ידי מחקרים מעבדתיים עם תוצאות ברורות בכך שהחומר הפעיל עוזר לגוף להצמיח מחדש ולהגדיל את מספר זקיקים בפנים וזאת בשלב הצמיחה. כמו כן הסרום פועל על מנת לקצר את "ההפסקה" בשלבי הצמיחה ולעודד שוב את זקיק השערה לפרוץ בחזקה.

  • הסרום מכיל מערכת – Hexapeptide-11 growth ™ חומר מעודד צמיחה פעיל.
  • שימוש קבוע בסרום יעודד שיער פנים לצמיחת זקן מלא, חזק ועבה. זמן הטיפול הנו אישי ואינו נועד להחליף טיפול רפואי. במקרים מסויימים יראו תוצאות כבר לאחר לאחר כ- 3 שבועות  ולעתים הטיפול אפקטיבי רק אחרי מספר חודשים.
  • הסרום עוזר להפחית את שיעור נשירת שיער וזאת על ידי הארכת שלב צמיחת השיער.

 

**** (הסרום הינו תכשיר קוסמטי ואינו מהווה תחליף/פתרון לבעיות רפואיות)

הנחות לחג עד 50% מהמחיר המקורי
פנקו את עצמכם בערכת טיפוח מקצועית לזקן

אנחנו מעניקים לכם עד 50% הנחה מהמחיר המקורי

חג שמח ושנה טובה

 

{"popup_ID":2731,"when_popup_appear":"page_load","delay":"","x_second":"2","x_scroll":"","disappear":"8","exptime":"1","hideclsbtn":"","clsonesc":"1"}
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE