אתר זקנים בע"מ הפורטל הישראלי שיעשה לכם ביה"ס לעיצוב זקנים

אתר זקנים בע"מ הינו האתר הראשון בישראל אשר מציע תוכן, מקורי ואיכותי לגבר הישראלי המעוניין לטפח את הזקן שלו. האתר מציע סדרות הדרכה על מוצרי טיפוח שונים כגון שמן לזקן בצורה נכונה ועד לשימוש הנכון ב"באלם" או בווקס לזקן. כיום האתר מנוהל על ידי גיא גלין ,כאשר מטרתו המרכזית הינה לשמש כמרכז תוכן המציע לכל מגדל זקן בכל שלב בתהליך גידול וטיפוח הזקן כתבות, סרטונים ומאמרים על הדרכים לעשות את זה נכון.

באתר מועלה תוכן אחת למספר שבועות המציע עדכונים בתחום הטיפוח והעיצוב של זקנים בעולם. כמו כן האתר מציע קורס מקוון חינמי המשלב הדרכות ופוסטים על סגנונות עיצוב והסברים על מוצרי הטיפוח השונים. כיום האתר שואף להתרחב ומציע מגוון מוצרים, חלקם מבית היוצר של BEARD TRENDS.

גיא גלין, מגדל זקן כתחביב, החל עם כל העניין הזה במאי 2016, לטענתו, כאשר הוא היה עד לביקוש הגדל לתוכן עדכני בנושא, הוא הגדיל את העיסוק שלו בתחום, והקים את האתר והביא אותו למה שהוא היום. כיום לא מעט מגדלי זקן בוחרים להגיב, לשאול שאלות מקצועיות ולהמליץ. גלין טוען שגם עמוד פייסבוק של האתר לא מוצא נחת ועולות בו המון שאלות על השימוש הנכון בווקס או באלם: "יש לא מעט חוסר במידע זמין בעברית בנושא, ככל הנראה אנשים מאוד רוצים לעשות את זה כמו שצריך, אבל אין להם לאן לפנות" טוען גלין.

בחודש האחרון נוצר שיתוף פעולה בין שני המוצגים, BEARD TRENDS ואתר זקנים בע"מ במטרה להנגיש את המידע המובא בשניהם לכלל ציבור מגדלי הזקנים הישראלי. שני האתרים שואפים להביא את התוכן עדכני ואיכותי על הטרנדים הכי חמים בעולם טיפוח הזקנים. "השאיפה הינה להביא את הדברים המהותיים, בנושא, יש המון התפתחויות בעולם הזה וחידושים מעניינים, ואנחנו תמיד שמחים לעדכן ולשתף ממה שאנחנו רואים ושומעים" נמסר כמו כן מגיא גלין מנהל אתר זקנים בע"מ.

אתר-זקנים-בעמ-הפורטל-הישראלי-שיעשה-לכם

אני מבקש לקבל קופון הנחה של 15% לשימוש מיד
לא מעוניין בהנחה? סגור את ה X בפינה הימנית ..והמשך כרגיל
{"popup_ID":2617,"when_popup_appear":"page_load","delay":"3","x_second":"5","x_scroll":"17","disappear":"30","exptime":"1","hideclsbtn":"","clsonesc":"1"}
Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE