איך שולחים את המוצרים?

פעם, בשביל לקבל חבילה היה צורך להמתין ולהמתין לשליח בבית על קוצים, להמתין בדואר ולחכות לחבילה שתגיע… היום פשוט קונים באתר ואוספים את המשלוח בדרך הביתה. אנחנו בחרנו עבורך הלקוח את השירות המוביל בישראל על ידי חברת Pick UPS. חברת "בירד טרנדס" ישראל גאה להציג באתר את שיטת המשלוחים האמינה והמהירה בישראל. את\ה  בוחר לעצמך נקודת מסירה קרובה לביתך או למקום העבודה, מקבל הודעת SMS ברגע הגעת החבילה  לנקודת המסירה המבוקשת ואוסף אותה בזמנך החופשי..אין יותר פשוט מזה. נקודת המסירה יכולה להיות בכל מקום לך הלקוח נוח לאסוף בבית , בעבודה או בכל מקום אחר בו אתה עובר.


ב-Pick UPS מבינים שמגיע לך לקבל פחות: פחות זמן המתנה, פחות עיכובים, פחות תסכול. מחקרים מראים שלקוחות מעדיפים לקבל את החבילות במקום ובזמן הנוחים להם, מבלי להמתין לשליח. עם Pick UPS אין צורך לחכות! פשוט אוספים את החבילה בחנות באזור מגוריכם בדרך הביתה. Pick UPS מופעלת על ידי O.P.S.I – קבלן השירות המאושר של UPS בישראל, המשרת מאות אלפי לקוחות למעלה מ-20 שנה.

מחקרים מראים שלקוחות בישראל מעדיפים לקבל את החבילות במקום ובזמן הנוחים להם, מבלי להמתין לשליח בבית . עם שירותי חברת Pick UPS הלקוחות לא ממתינים בבית!  בחברת Pick UPS מטפלים במשלוח במהירות שיא והלקוחות פשוט אוספים אותו בחנות באזור מגוריהם בזמן המתאים להם, בדרך הביתה . לוחות זמנים מהירים ביותר! בד"כ זמן המשלוח הנו לא יותר מ 36 שעות, מרגע איסוף החבילה מהמחסן ועד שהחבילה תיהיה בנקודת המסירה המבוקשת ***

 

.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE